Sales Back Office

Η Milkplan Α.Ε. η μεγαλύτερη εξαγωγική βιομηχανία παραγωγής δεξαμενών ψύξης γάλακτος, κτηνοτροφικών μηχανημάτων και αρμεκτικού εξοπλισμού, με έδρα τον Λαγκαδά Θεσσαλονίκης, ζητά για άμεση πρόσληψη Sales Back Office για την στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων Ελλάδος.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση υφιστάμενου και νέου πελατολογίου
  • Ενημέρωση αρχείων και καταχωρήσεις στο ERP και στο CRM
  • Σύνταξη και αποστολή προσφορών
  • Διαχείριση αιτημάτων του Δικτύου Συνεργατών
  • Σύνταξη αναφορών (Reporting) και δημιουργία παρουσιάσεων

Απαραίτητα Προσόντα:

    • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ. Πτυχίο μηχανολογικής κατεύθυνσης θα θεωρηθεί ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
    • Πελατοκεντρική αντίληψη με γνώμονα τη δημιουργία σταθερών συνεργασιών και την ικανοποίηση των πελατών
    • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
    • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, με ευχέρεια στη χρήση MS Office. Γνώση χειρισμού του ERP της Entersoft, καθώς και CRM συστήματος, θα θεωρηθεί ανταγωνιστικό πλεονέκτημα.
    • Άριστες Οργανωτικές και Επικοινωνιακές Δεξιότητες
    • Ικανότητα στην αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και εργασία κάτω από πίεση
    • Ικανότητα ιεράρχησης προτεραιοτήτων
    • Ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα
    • Ικανότητα διαχείρισης παράλληλων και πολλαπλών έργων

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή υποστήριξη
συμπληρώστε το πεδίο
συμπληρώστε το πεδίο με μια έγκυρη διαύθυνση e-mail
Invalid Input
επιτρεπτές μορφές pdf,doc,docx

Όροι Επεξεργασίας Προσωπικών Δεδομένων

Φόρμα Συγκατάθεσης Υποψηφίων - Γενικός Κανονισμός για την
Προστασία Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα 2018 της ΕΕ (GDPR)

Ο Ευρωπαϊκός Γενικός Κανονισμός για την Προστασία Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα
(GDPR 2018), καλύπτει τον τρόπο με τον οποίο οι εταιρίες καταγράφουν, αποθηκεύουν και
επεξεργάζονται τα προσωπικά δεδομένα των ατόμων.
Ως εταιρεία, πρέπει να συλλέξουμε και να διατηρήσουμε δεδομένα σχετικά με εσάς, με στόχο
την διαχείριση στελέχωσης και ανθρωπίνου δυναμικού της Milkplan Α.Ε. Βάση του ΓΚΠΔΠ2018 απαιτείται η ζήτηση έγκρισης για τα στοιχεία που έχετε σκοπό να παραχωρήσετε στο
τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού της Milkplan Α.Ε., μέσω αίτησης εργασίας.

Έγκριση

Ζητείται η έγκρισή σας, ώστε να ολοκληρωθεί επιτυχώς η διαδικασία κατάθεσης αίτησης
εργασίας στην Milkplan Α.Ε. . Πιο συγκεκριμένα, τα δεδομένα που επιθυμούμε να
αποκτήσουμε και να διατηρήσουμε μεταξύ άλλων είναι:

Τύπος Δεδομένων Αιτιολογία Διατήρησης Δεδομένων Διάρκεια Διατήρησης Δεδομένων
Προηγούμενοι Εργοδότες Θέση Εργασίας σε προηγούμενους εργοδότες Θα βοηθήσει να ορίσουμε το τμήμα απασχόλησης. Τα δεδομένα που αποκτούμε κατά τη διάρκεια αναζήτησης υποψηφίων διατηρούνται για 12 μήνες. Σε περίπτωση πρόσληψης ακολουθείται επιπλέον διαδικασία.
Προσόντα, Εκπαίδευση και Δεξιότητες Βοηθούν στην αξιολόγηση των υποψηφίων Τα δεδομένα που αποκτούμε κατά τη διάρκεια αναζήτησης υποψηφίων διατηρούνται για 12 μήνες. Σε περίπτωση πρόσληψης ακολουθείται επιπλέον διαδικασία.
Προσωπικά Δεδομένα, Όνομα, Επώνυμο, Ηλικία, Οικογενειακή κατάσταση Συνδράμουν στην ταυτοποίηση του υποψηφίου Τα δεδομένα που αποκτούμε κατά τη διάρκεια αναζήτησης υποψηφίων διατηρούνται για 12 μήνες. Σε περίπτωση πρόσληψης ακολουθείται επιπλέον διαδικασία.

Έγκριση Χρήσης Δεδομένων

Επιτρέπω, στην εταιρία Milkplan Α.Ε. να αποθηκεύσει και να
επεξεργαστεί τα προσωπικά μου δεδομένα, αναφορικά με την αίτηση εργασίας που καταθέτω.

Παραχωρώντας την έγκρισή μου, έχω τα παρακάτω δικαιώματα:

  1. Δικαίωμα πρόσβασης - έχετε το δικαίωμα να ζητήσετε αντίγραφο των πληροφοριών
    που διατηρούμε για εσάς.
  2. Δικαίωμα διόρθωσης - έχετε το δικαίωμα να διορθώσετε τυχόν ανακριβή ή ελλιπή
    δεδομένα που διατηρούμε, σχετικά με εσάς.
  3. Δικαίωμα στη λήθη - σε ορισμένες περιπτώσεις μπορείτε να ζητήσετε να διαγραφούν
    τα δεδομένα που διατηρούμε για εσάς από τα αρχεία μας.
  4. Δικαίωμα περιορισμού της επεξεργασίας – υπό όρους, περιορισμός επεξεργασίας
    δεδομένων.
  5. Δικαίωμα ελέγχου - Σε περίπτωση που η Milkplan S.A. αρνείται το αίτημά σας
    σύμφωνα με τα δικαιώματα πρόσβασης, θα σας παράσχουμε ένα νομικά βάσιμο αίτιο.
    Παράλληλα, διατηρείτε το δικαίωμα παραπόνου απευθείας στον αρμόδιο φορέα, Αρχή
    Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα
    contact@dpa.gr.